Prev

MY DANIŞMANLIK

BORDRO HİZMETİ


Sundar pichai


Neden Bordro Hizmeti Almalıyım ?

Alanında uzman iş hukuku ve sosyal güvenlik danışmanlarımız mevzuat ve uygulamaya dair tüm soru ve sorunların çözümü için hizmet vermektedir.

Profesyonel Bordro Hizmeti uzman ekibi ile hazırlayan ve raporlandıran MY DANIŞMANLIK, size iş hayatınızda gerekli olan tüm çalışma alanları konusunda yardımcı olacak ve destek verecek bir ekiple hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin her noktasına bordro hizmeti sunan MY DANIŞMANLIK , müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına odaklı çalışarak çözüm noktasını belirler ve yararlı olan en iyi sistemi kurmaya odaklanır. Şirket çalışanlarının özlük işlemlerinden, çalışma zamanları içinde gerekli olan yasal süreci de takip eden MY Danışmanlık , SGK ya aylık olarak bildirilen bildirgelerinin sorumluluğunu üstleniyor ve şirketlerin risk altına girmesini engelleyen bir yöntemle çalışmalarını düzenliyor.

Bordro hizmeti sunan MY Danışmanlık, işe alınacak olan personelin yasal girişimlerini gerçekleştirirken, iş fesih konusunda da danışmanlık yaparak, sizi doğru olan sonuca yönlendirir. Bordro belgelerini inceleyerek, yönlendirir, danışmanlık yapar ve sizi destekleyecek yöntemleri ile maliyetlerinizin minimum seviyeye ulaşmasını sağlar. Tüm bunların yanı sıra çalıştığı şirketlerin gizlilik konularında da son derece önem ve hassasiyetle davranır.

İşinizi profesyonellere teslim ederek uygun maliyetlerle tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.